Pokud je Matka v Německu dává osobní daršan každý týden v sobotu a v neděli.
V pátek večer probíhá tichá, asi 30–60 minutová meditace v Matčině přítomnosti.

Daršany se konají v daršanovém sále Matky Meery u zámku Schaumburg poblíž městečka Balduinstein, asi 10 km jihozápadně od středověkého města Limburg.

Časy konání se v průběhu roku mohou měnit a můžete si je ověřit zde.

Vstup na daršan je zdarma – nutná je pouze rezervace. Denně lze dostat pouze jeden daršan. Daršanový sál se otevírá asi hodinu před začatkem.

Rezervace daršanů a ubytování v Německu

Místa na daršany v Německu se rezervují stejným způsobem jako na daršany v ČR pomocí on-line rezervačního systému. Pokud nemáte přístup k internetu, můžete se objednat i telefonicky na německém telefonním čísle: +49 643 691 050  každý den mimo středy a neděle od 10 do 14 hodin, případně faxovat na: +49 6436 2361. Na těchto číslech se mluví německy, anglicky a franzouzsky. Než ale zavoláte, přečtěte si nejčastější dotazy. Nevolejte ale na tato čísla, pokud se hlásíte na daršany v ČR!

Adresa daršanu je:

Mother Meera’s Home,
Schloss Schaumburg, 65558 Balduinstein
Německo

Možnosti ubytování v blízkém okolí naleznete zde.


Nepřestávej udržovat mír ve své mysli, čistotu ve svém srdci a prohlubuj své odevzdání. Pros o vše. Nebuď spokojen s ničím menším než se vším. Když budeš prosit, budeš dostávat. Když budeš dostávat, budeš muset nést odpovědnost.