Registrace na daršan

Registrace na daršany probíhá přes on-line rezervační systém.
Máte-li v něm účet, použijte jej a zaregistrujte se zde. Nemáte-li ho, založte si ho a zaregistrujte se zde. Najdete zde i jednoduchý návod. Účtem se rozumí pouze vaše identifikace v systému, nijak to nesouvisí s účtem v bance.

Poskytnuté osobní údaje budou uchovávány a zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí osobě a nebudou veřejně dostupné.

Výhody uživatelského účtu:

✴ zasílání informačních emailů o budoucích návštěvách Matky Meery
✴ zaregistrace na daršan v Praze, v Německu a v dalších evropských městech
✴ změna termínu již zaregistrovaného daršanu (pokud není ještě plno)
✴ registrace vašich blízkých společně s vámi
✴ snadné zrušení rezervace – uvolněné místo se automaticky nabídne dalším zájemcům!
✴ do poslední chvíle před daršanem se místa různě uvolňují, takže při troše štěstí můžete i den před daršanem získat místo, které někdo zrovna uvolnil, stačí jen průběžně sledovat kalendář s rozpisem daršanů
✴ vše, co uděláte, vám automaticky potvrdíme emailem

Chcete být informováni o příjezdu Matky Meery do ČR?

Přihlaste se zde k zasílaní informačních zpráv. Založí se tím i váš uživatelský účet, pomocí kterého si snadno vytvoříte rezervaci na daršan, více zde.

Jednoduchý návod: Na pravé straně vyplňte váš e-mail, celé jméno a zemi. Zvolte heslo, které si snadno zapamatujete. Poté klikněte na zelené tlačítko „Pokračujte k odběru zpráv“. Budete přesměrováni na seznam měst, kde zaškrtněte políčko před názvem „Praha“ a svou volbu potvrďte zeleným tlačítkem „Potvrdit“, které najdete v horní nebo dolní části stránky a je to!

Nedaří se vám registrace?

Projděte si odpovědi na nejčastější dotazy a prohlédněte si instruktážní video v angličtině nebo v němčině. Nejste-li zvyklí s počítačem pracovat, napište nám na: registrace (zavináč) matkameera (tečka) cz nebo zavolejte na: 702 036 388 od 10 do 13 hod. Pomůžeme vám.
Otázka: Odpouští Matka hříchy? Matka: Všichni by je měli odpouštět. Jestliže neodpouštíme, pak se nemůžeme nazývat lidmi — odpouštění je základní kvalitou existence lidských bytostí. Odpuštění je stejně důležité jako láska.