Dětské meditace s Matkou Meerou v Německu

Pokud je Matka v Německu, probíhají každou sobotu a neděli v Schaumburgu dětské meditace. Jsou otevřené všem dětem od těch nejmenších, které jsou schopné asi hodinu vydržet bez přítomnosti rodičů až po dvanáctileté.

Program zahrnuje meditaci, zpěv, vyprávění příběhů, výtvarné projekty, dětskou jógu a další. Je to vzácná příležitost pro všechny děti trávit čas v přítomnosti milující, hravé a radostné Matky. Čas prožitý v přítomnosti Matky přinese vašim dětem růst, hlubokou radost, pocit ochrany a smysl pro zázrak.

Dětská herna se otevírá 20–30 minut před začátkem a rodiče zde mohou zůstat se svými dětmi až do začátku programu. Děti si přinesou přezůvky a malé občerstvení. Čas začátku si ověřte při registraci níže.


Rezervace dětských meditací a daršanů pro děti v Německu

Rezervace je možná přes on-line rezervační systém zde. Pokud máte obtíže s registrací nebo nemáte přístup k internetu, můžete se objednat i telefonicky na německém telefonním čísle: +49 643 691 050 nebo 051 každý den mimo středy a neděle od 10 do 14 hodin. Než ale zavoláte, přečtěte si nejčastější dotazy.

Adresa je stejná jako místo konání daršanu.


Otázka: Matko, chci ti zasvětit svůj život, co bych měl udělat? Matka: Není nutné zasvětit mi svůj život, nebo ve mne dokonce věřit. Stačí, jste-li upřímní ke svému guruovi, učiteli nebo svému Bohu a já vaši víru posílím.